קידום אתרים אורגני בגוגל

קידום אתרים לעסקים וארגונים במנועי החיפוש הפופולריים, כולל אופטימיזציה, האצת אתרים, תיקון קוד לתקן W3C, חיבור ל-Google Search Console ו-Google Analytics כולל סטטיסטיקות חודשיות, מחקר מילות חיפוש ועוד.

קידום אתרים אורגני

קידום SEO באופן אורגני באמצעות בניית קישורים, אופטימיזציה לאתר, האצת אתרים, התאמת קוד לתקן W3C וכתיבת תכנים ללא תשלום ל-Google

קידום בתשלום

מחקר מילות חיפוש, פילוח קהלי יעד, יצירת מודעות מותאמות כולל קופירייטינג והתאמה לקהלים, יצירת קמפיינים קצרי וארוכי טווח

אופטימיזציה לאתרים

אופטימיזציה מלאה לאתרים קיימים כולל האצת אתרים, תיקון קוד והתאמה לתקן W3C, בדיקת תקינות תעודות הצפנה SSL וניתוח אתר

קידום אתרים אורגני בגוגל

כאשר אתם מקלידים מילת חיפוש בגוגל, נניח "מתכונים", האתרים הראשונים שיעלו לכם בתוצאות החיפוש הם אתרים אשר עברו קידום אורגני בגוגל. הקידום האורגני הופך את אתרכם לרלוונטי יותר עבור מנוע החיפוש, לכן גוגל יציגו אותו במיקום גבוה יותר. ישנם אתרים רבים אשר בנויים היטב ובעלי תוכן מקורי וקריא, אך אינם מצליחים למצוא עצמם במיקום גבוה בשל אי התאמה מבחינת מהירות, סיווג תוכן ואי שימוש במילות מפתח נכונות, כמו גם קוד שאינו עומד בתקן W3C. לכן, קידום אתרים אורגני הינו התחום אליו לפנות על מנת לקדם את האתר שלכם בתוצאות בגוגל ללא השקעה כספית בפרסום.

שאלות נפוצות

האצת אתר הוא תהליך בו אנו בוובפרס מתקנים שגיאות קוד, מבצעים אופטימיזציה לתמונות המופיעות באתרכם, דוחים טעינת רכיבי Javascript, מאחדים קבצי CSS ומקטינים אותם, מסירים קטעי קוד לא הכרחיים ומוסיפים טעינה עצלה לתמונות, סרטונים, IFRAMES וכמובן מעט קסם 🙂

בעידכון האלגוריתם האחרון של גוגל בוצע שינוי שמדרג אתרים על פי חווית משתמשים. לכן, מנוע החיפוש של גוגל מעניק ביטוי רחב יותר לאתרים מהירים, נגישים ומעוצבים.

קודם כל זה נהדר! אך על פי מחקרים רבים הגולשים אינם טורחים להגיע לעמוד השני של תוצאות החיפוש. ברוב המקרים הגולשים יקליקו על תוצאה מן העמוד הראשון בלבד.

קישורים רבים לאתר שלכם בהחלט מוסיף לדירוג הדומיין שלכם, אך אם האתרים המקשרים אינם באותו הנושא כמו אתרכם או שהם אתרים בדירוג נמוך, קישורים אלו עלולים להזיק יותר מאשר להועיל.

נשמח לעמוד לשירותכם,

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

כניסת לקוחות