עדכון חשוב בנוגע למחירי חבילות אחסון אתרים

במהלך השנה החולפת ביצעתי מיתוג מחדש של LWEB והקמתי את וובפרס – ניהול אתרים. מהלך זה התבצע על מנת לאחד שני שירותים שאני מציע – בניית אתרים (אייל מדיה) ואירוח אתרים (LWEB) לפלטפורמה אחת. המהלך לווה בפתיחת המשרד החדש בקיבוץ כפר עזה, פתיחת אמצעי תקשורת חדשים לקבלת שירות ותמיכה ועוד.

כחלק ממהלך הקמת וובפרס והפקת לקחים, הוקם שרת אירוח חדש על מנת לווסת את תנועת הגולשים לאתרים השונים ובכך לייעל את אתריכם ולהקנות להם מהירות ויציבות. בשרת LWEB היו עד לא מכבר מאות אתרים וכעת כאשר הם חולקו בין שני השרתים אנו יכולים לראות בבירור שיפור דרמטי במהירות וביציבות של אתריכם. כמו כן, הוטמעו אמצעי אבטחה ופיירוול חדשים ויקרים למניעת האטה ונפילות כתוצאה ממתקפות זדוניות.

כאשר הקמתי את LWEB אי שם בשנת 2016 חרטתי על דגלי את השירות והתמיכה שאעניק ללקוחותי, ואכן אני זמין עבורכם כמעט 24 שעות ביממה בכל שאלה או בקשה, ותמיד עושה את מירב המאמצים וכל יכולתי על מנת לענות ולסייע, גם אם הדבר אינו קשור אלי באופן ישיר וללא תשלום.

משנת 2016 ועד היום מחירי חבילות אחסון האתרים לא השתנו, וזאת למרות מעברים תכופים בין שרתים, עידכוני מחירים בתחום, הוספת טכנולוגיות שונות ועוד.

עם זאת, על מנת שאוכל להמשיך ולהעניק לכם את השירות לו אתם ראויים, ועל מנת שנוכל להמשיך ולהתפתח ולפתח את שירותי העסק, החל מתאריך 01/02/2023 יעודכנו מחירי חבילות אחסון האתרים לפי הטבלה המצורפת.

חבילת אירוח בסיסית (חבילת ברונזה 1GB)
מחיר ישן: 25 ש"ח לחודש + מע"מ
מחיר חדש: 29.90 ש"ח לחודש + מע"מ

חבילת אירוח מתקדמת (חבילת כסף 2GB)
מחיר ישן: 35 ש"ח לחודש + מע"מ
מחיר חדש: 39.90 ש"ח לחודש + מע"מ

חבילת אירוח פרמיום (חבילת זהב 3GB)
מחיר ישן: 49 ש"ח לחודש + מע"מ
מחיר חדש: 54.90 ש"ח לחודש + מע"מ

חבילת ריסלר קטן
מחיר ישן: 100 ש"ח לחודש + מע"מ
מחיר חדש: 109.90 ש"ח לחודש + מע"מ

חבילת ריסלר מתקדם
מחיר ישן: 150 ש"ח לחודש + מע"מ
מחיר חדש: 159.90 ש"ח לחודש + מע"מ

חבילת ריסלר פרמיום
מחיר ישן: 200 ש"ח לחודש + מע"מ
מחיר חדש: 209.90 ש"ח לחודש + מע"מ

עליית המחירים תשתקף החל מתאריך חידוש חבילת האירוח הבאה שלכם ולא רטרואקטיבית. הכוונה היא שמי שכבר שילם בעבור האירוח שלו לא יחוייב עד למועד החידוש הבא.

במידה ואינכם מעוניינים להמשיך להשתמש בשירות אירוח האתרים, תוכלו להעביר את אתריכם עד למועד החידוש הבא. כמובן שאין צורך להודיע על כך מראש, ואתם מוזמנים תמיד לפנות אלי לקבלת סיוע בכך.

כאן תמיד לרשותכם ולשירותכם,
מאור מורביה
052-6491090
https://www.webpress.co.il
[email protected]

שתפו את המאמר:

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך

כניסת לקוחות

נשמח לעמוד לשירותכם,

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם